MÜŞTERİ ODAKLILIK

Yusuf Hoca Mermer kuruluşundan beri yaptığı birçok yatırımlarla bölgede halka istihdam sağlayarak insanın kalite ve refah seviyesini yükseltmek için çaba göstermektedir. Tüm iş süreçlerini bu geniş görüşlülük doğrultusunda gerçekleştiren Yusuf Hoca Mermer in bu vizyonu hem müşteri memnuniyetini sağlamak hem de kendi çalışanını mutlu etmek.

YARATICILIK

Hizmette sürekliliği sağlamak için girişimci olmak, çağın gerisinde kalmamak için yenilikçi olmak, sektöre yön veren yatırımlar yaparak lider olmak.

DEĞİŞİME AÇIKLIK

Değerleri ve ilkeler doğrultusunda bilgiyi temel alan profesyonel kadrosu ile karşılaştığı projeye özgü özel koşularla ustalıkla değerlendirerek çözüme en kısa sürede ulaşmak.

PROAKTİF OLMAK

Sorunları ve fırsatları önceden tespit etmeye çalışır ve gerekli hareket planlarını geliştiririz. Hatalarının tekrar etmemesi için kalıcı çözümler üretiriz.

SORUMLULUK

Görevlerin yerine getirilmesi için tüm çalışanlarımızın gerekli sorumluluklarını almalarını teşvik eder, bu konuda cesaretlendirir ve destekleriz

DOĞRULUK

Doğruluk vazgeçilmez yaşam tarzımızdır. Kişisel ve iş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğe, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız.

TAKIM RUHU

Başarılı olmada takın ruhunun önemine inanın, hedeflere ulaşmada birbirimize yardım eder ve takım olarak başarıyı yakalamaktan gurur duyarız.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Yusuf Hoca Mermer Sanayi için öncelikli olan insandır. Markamızın değerini insan kaynağımız oluşturur. İş sağlığı ve güvenliği konusunda personel eğitimi verilir. Tüm çalışma alanlarında gerekli öneller alınır.

ÇEVRE POLİTİKASI

Üretimde, tasarımda başlayarak sürecin her aşamasında ürünlerimizin kullanımından kaynaklanabilecek çevresel etkilerin değerlendirilmesi ve en aza indirilmesi için gerekli önlemler alınmaktadır. Çevre duyarlılığı konusunda tüm personellere gerekli eğitimler verilmektedir.