Fabrikamız

2002 yılından bugüne; her yıl on binlerce ton mermeri kendi fabrikamızda işlemekteyiz. 8.000 metrekare kapalı alana sahip tesisimiz; her türlü kesme, boyutlandırma, şekillendirme ve cilalama makineleriyle yüksek teknolojide üretim yapmaktadır.

Fabrikamızda toplam 34 kişi vardiyalı olarak çalışmaktadır. Üretimin en başından sonuna kadar kalite standartları sürekli kontrol edilmekte; kesimden paketlenmeye kadar müşterinin istediği değerlerde mermer üretildiğinden emin olunmaktadır.

2023 yılı itibariyle fabrikamızda yıllık 300.000 metrekare mermer işlenmektedir. Bu da yaklaşık 40 bin ton mermere tekabül etmektedir.

Fabrikamızda 350 metrekare kapasiteye sahip 3 adet blok kesme makinesi, 2 adet silim, 2 adet cilalama ve pah kırma makinesi, kafa kesme ve kalibrasyon makineleri mevcuttur. Günlük 2000 metrekare ölçülü kesim kapasitesiyle tüm siparişlere hızlı çözüm getirebilmekteyiz.

Bunların yanında; fabrikamız bünyesinde bir yemekhane ve dinlenme alanı mevcuttur. Özel gıda mühendisi desteğiyle her gün çalışanlarımızın sağlıklı beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilecek yemekler hazırlanmaktadır.

Language »